broccoli, vegetables, healthy

Letní recepty – aneb co si uvařit o prázdninách

Obchod a prodej Rady a tipy

Léto je období, kdy si mnozí z nás užívají dovolenou a relaxují. Ať už se chystáte na piknik s přáteli nebo večeři s rodinou, určitě oceníte nějaký ten letní recept, který bude chutnat každému. V tomto článku vám představím několik tipů na lahodná jídla, která vás v letním počasí nejen zasytí, ale i osvěží.

Kebab je ideální pro grilování s přáteli

Kdo by neznal kebab? Toto oblíbené jídlo z Blízkého východu se stalo velmi populárním i v našich končinách. Na stránkách albert.cz najdete recept na domácí kebab, který můžete připravit na grilu nebo v troubě. Navíc můžete experimentovat s různými druhy masa a kořením dle svých preferencí.

Recept na lasagne je perfektní volbou pro večeři s rodinou

Lasagne patří mezi tradiční italské pokrmy a jejich příprava nemusí být vůbec složitá. Recept na lasagne najdete kdekoli na Internetu a věřte, že budete potřebovat pouze základní suroviny, jako jsou těstoviny, mleté maso, rajčata a sýr. Lasagne recept je ideální pro večeři s rodinou nebo pro přípravu většího množství jídla, které si můžete rozdělit na několik porcí a uschovat do mrazáku.

Brokolicová polévka – lehký a zdravý letní pokrm

Brokolicová polévka patří mezi zdravé a lehké letní pokrmy. Recept na brokolicovou polévku najdete třeba i v receptářích vašich babiček. Příprava této polévky je rychlá a snadná. Stačí uvařit brokolici, osmahnout cibuli, přidat vývar a dochutit kořením dle chuti. Tuto polévku můžete podávat jako předkrm nebo jako lehký oběd či večeři.

Všechny tyto recepty můžete obohatit o kvalitní suroviny značky Nature´s promise, která nabízí jejich široký sortiment bez chemických látek, umělých barviv či aromat. Díky vysoké kvalitě ingrediencí si tak užijete lahodné chutě a zároveň budete dbát na své zdraví.

Ať už se rozhodnete pro kebab, lasagne recept nebo brokolicovou polévku, věřím, že tyto letní recepty vám přinesou spoustu radosti a chutných okamžiků. Přeji vám dobrou chuť a krásné prázdniny!

kebab
Letní recepty na kebab – aneb co si uvařit o prázdninách