Cleaning Company Companies  - Elf-Moondance / Pixabay

Hledáme specialisty na úklid kanceláře

Firmy a služby

Kanceláře jsou místem, kde všichni pracující tráví většinu času. jsou místem, kde všichni pracující tráví většinu času. Práce, kterou denně vykonáváme, vyžaduje permanentní soustředění, k čemuž je nutné přispět správně vytvořeným prostředím. Každý zaměstnavatel tak hledí nejen na celkový vzhled všech kanceláří, ale i na jejich precizní úklid.

Ten vyžaduje nejen pravidelné vynášení odpadkových košů nebo luxování koberců. Úklid je mnohdy daleko náročnější, zejména pak ve starších budovách nebo prosklených budovách, kdy sklo vyžaduje pravidelné mytí.

V závislosti na vašich potřebách a požadavcích je dobré oslovit úklidovou firmu, která naplní veškerá vaše přání a s jejíž prací budete neustále naprosto spokojeni. Jak ale správně takovou úklidovou společnost vybrat, aniž byste platili zbytečně vysoké poplatky za průměrně odvedenou službu? Poradíme vám!

Jak vybrat úklidovou firmu pro kancelářské prostory

V první řadě je nutné si uvědomit, že cena není ani zdaleka rozhodujícím faktorem. V případě větších kanceláří je nutné vybírat tak, aby úklid během jednoho dne zvládlo i více lidí, svou práci odvedli dobře, čemuž cena bude úměrná. Ideální je proto vybírat takovou úklidovou firmu, která vám nabídne výhodný balíček. Balíček v sobě bude zahrnovat určitý rozsah služeb na měsíc, přičemž cena bude rozpočítána podle toho, kolik metrů čtverečných je nutné uklidit.

Měsíční balíčky zpravidla zahrnují následující činnosti:

  • luxování koberců/mytí podlah,
  • utírání prachu ve všech prostorách,
  • mytí kuchyně i koupelen,
  • vynášení odpadků,
  • mytí a leštění nábytku,
  • mytí a leštění oken a dveří
  • a další služby dle přání objednavatele.

Hledejte firmu s proškolenými zaměstnanci

Každá úklidová firma by přitom měla ručit za své zaměstnance, dobře byste se měli informovat i o jejich řádném proškolení a praxi. Nutno zmínit, že dnešní úklidové firmy zaměstnávají dokonce i personál s certifikací úklidu, kde je jistá garance, že úklid bude proveden naprosto precizně a správnými prostředky, což je pro některé kusy nábytku velmi důležité.

Velmi dobrým vodítkem, jak vybrat správnou firmu na úklid kanceláří, jsou reference na internetu. Z nich se ve většině případů snadno dozvíte klady i zápory dané úklidové firmy.