man, swimmer, pool

Bazén na klíč: 5 rad, jak na jeho správný výběr

Domov a bydlení

Výběr bazénu na klíč může být někdy pořádně náročný úkol. Zvážit musíte celou řadu faktorů, díky nimž si jednoduše vyberete bazén, který bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům. Nejlepší řešení nabízí takzvané bazény na klíč, u nichž se o vše postará specializovaná firma. Pokud si ani tak nevíte rady, jak na výběr opravdu kvalitního bazénu, připravili jsme pro vás pět rad, s nimiž pro vás bude vše mnohem snadnější.

Rozměry a tvar

Především byste měli zvážit velikost a tvar bazénu, jež by měly odpovídat prostoru na vaší zahradě. U menších zahrad je lepší volit malé bazény ve tvaru oválu. Pro velké zahrady jsou naopak vhodné obdélníkové bazény nabízející více prostoru pro plávání.

Vybavení bazénu

Zvažte také to, jakým vybavením by měl bazén disponovat. Volit můžete mezi celou řadou filtrací, skimmerů nebo dokonce přístroji, které vám vytvoří protiproud. Opravdu kvalitní bazény na klíč jsou instalovány se vším všudy, přičemž o montáž vybavení se postará specializovaná firma.

Cena bazénu

Bazény na klíč většinou představují větší investici, ale i tak vám mohou poskytnout určitou úsporu. Na rozdíl od běžné koupě máte vše v jednom balíčku, a to i s montáží. Ve výsledku tak nemusíte požadovat služby od více firem najednou, díky čemuž často můžete ušetřit i částky v řádu tisíců korun.

Kvalita

Pokud chcete, aby vám váš nový bazén na klíč vydržel několik let, a to bez jakýchkoliv problémů, měli byste se zaměřit i na jeho kvalitu. Důležité je zejména to, aby byl vyrobený z kvalitních a odolných materiálů, jež jsou schopné odolat i častému používání a vnějším vlivům.

Servis bazénu

Zpravidla po koupi bazénu budete vždy potřebovat kvalitní servis, s nímž můžete jednoduše prodloužit jeho životnost. Ideální je zvolit balíček služeb přímo od prodejce bazénu, díky čemuž se nemusíte obávat, že by došlo k chybě při jeho údržbě či servisu.

Kvalitní servis bazénů na klíč spolu s jejich montáží nabízí i společnost Rentmil –více informací se dozvíte na webových stránkách www.rentmil.cz. Počítat tak můžete nejen s kvalitou, ale i spolehlivostí firmy, která vám poskytne cenově dostupný bazén na klíč a také individuální přístup.