Ornaments Snowflakes Christmas  - InspireCreateCelebrate / Pixabay

Samolepky na stěnu – vkusná dekorace do každého interiéru

Domov a bydlení Obchod a prodej

>Máte za sebou rekonstrukci bytu, ale pořád se vám zdá, že vašemu bydlení něco chybí? Říká se, že detaily dělají celek a právě proto se na ně zaměříme. Pokud vám váš byt připadá nudný a fádní a to i přesto, že jste vymalovali moderními barvami, vezměte v úvahu vkusné dekorace. Velmi moderní jsou samolepky na zeď, které dokáží změnit charakter každého interiéru. Nálepky na zeď se staly velkým hitem a již několik let je můžete pravidelně vídat v magazínech interiérového designu. Pokud jste ještě na samolepky na zeď nenatrefili, jistě vás bude zajímat, jak vypadají a kde si je můžete pořídit.

Kdy samolepky použít?

Samolepky na zeď jsou vynilové folie, které se dají nalepit na jakýkoliv hladký povrch. Velmi dobře drží prakticky kdekoliv, problém byste mohli mít na starém zdivu, které drží silou vůle. Kvalitní nálepky na zeď vypadají jako součást výmalby a dotvářejí jedinečnou atmosféru.

Výběr je pestrý

Vybrat si můžete z obrovského množství designů, které dokonale padnou ke zbytku vašeho interiéru. K mání jsou nálepky na zeď pro mladé, ale i starší osoby. Mladí lidé nejčastěji kupují samolepky s exotickými či orientálními motivy. Nálepky si můžete koupit v mnoha barevných provedeních, takže se dají zkombinovat s různě barevnými nátěry. Samolepky si můžete vybírat tak, aby byly s malbou v kontrastu či ji naopak doplňovaly podobným barevným tónem.

Fantazii se meze nekladou

Populární jsou samolepky na zeď s motivy zvířat, rostlin či různých symbolů. Samolepky se hodí do obývacího pokoje stejně jako to pracovny, kuchyně či na chodbu. Můžete je nalepit všude, ale pamatujte, že méně někdy znamená více. To, co se někomu jeví jako decentní dekorace, může jinému připadat jako do očí bijící kýč. Vybírejte tak, aby se výsledek líbil především vám. Vy jste ten, který bude v bytě trávit většinu času. Samolepky na stěnu jsou k mání jak v kamenných obchodech s bytovými dekoracemi, tak na internetu, kde jsou levnější.

Bears Glitter Gold Mama Bear Bear  - InspireCreateCelebrate / Pixabay
Samolepky na stěnu – vkusná dekorace do každého interiéru