architecture, single family home, houses

Ve městě ani na vsi nechceme být na očích

Stavba a rekonstrukce

Někteří z nás jsou exhibicionisté a nevadí jim, když je okukuje každý, kdo projde kolem jejich domu. Většině to ale jedno není a cení si svého soukromí. Pokud i vy máte konečně svůj vysněný dům a nechcete se vystavovat na odiv jako zvířátka v ZOO, budete potřebovat stínění, nebo pořádný, mohutný a hlavně neprůhledný plot. Za takovým se budete cítit v soukromí a bezpečí. Můžete vybírat z několika typů oplocení, důležité je si stanovit, co má plot přesně splňovat. Hledáte-li oplocení, které vám zajistí soukromí a zároveň bude vypadat k světu, vsaďte na betonový plot.

Betonové ploty jsou neprůhledné, odolné, stabilní, ale zároveň také estetické a variabilní. Díky tomu si každý sestaví vlastní betonový plot, která bude ladit s domem. Možná se budete ušklíbat nad tím, že byste ochranu domu měli svěřit betonu. Beton je v tomto případě ideálním materiálem. Plot z něj je pevný, odolný, nevyžaduje žádnou údržbu a má dlouhou životnost. Díky tomu získáte za plotem nejen bezpečné útočiště bez čumilů, ale také vás nebude tolik obtěžovat hluk z přilehlé silnice. Betonový plot totiž parádně funguje i jako protihluková bariéra. Betonový plot má velkou výhodu v tom, že je variabilní. Díky tomu se snadno přizpůsobí vašemu domu. Vyberte vhodnou barvu a dekor, promyslete tvar zakončení a výšku a máte oplocení, které bude ladit s vaším domem.

I když je základní šedá v současné době velmi moderní barva, dost možná se zrovna k vašemu domu vůbec nehodí. Vyzkoušejte jinou. Těžko se vám představuje, s kterým plotem bude váš dům vypadat lépe? Pomůžeme vám, na našem webu máme k dispozici nástroj pro vizualizaci. Po zadání parametrů vám vykreslí plot kolem vzorového domu. Můžete tak zkoušet různé varianty a porovnat, která vám sedí nejlépe. Případně nás navštivte ve vzorkové prodejně, kde si můžete ploty prohlédnout přímo.