Woman Work Smartphone Laptop  - allser / Pixabay

Stylové batohy na notebook

Móda a krása Obchod a prodej

Ke koupi notebooku jsem se dopracovávala dlouho, věděla jsem, že mít notebook by bylo pro mne výhodnější, nicméně můj stařík ještě fungoval a já tak neměla nůž pod krkem. Jednoho dne mi však umřel a nastala celkem vyhrocená situace, kdy jsem rychle kupovala notebook. Inu, bez počítače se dnes obejde již málokdo a čím dál více lidí práce na počítači prostě živí. Do této skupiny náležím i já.

Původně jsem si myslela, že si prostě kupuji modernější úpravu za starý počítač, a tak jsem se o potřeby na transport notebooku nezajímala. Jenomže když už jsem ten notebook měla, tak proč náhle odmítat zakázky spojené s cestováním? V dnešní době, kdy je již možné wifi připojení ve vlacích, restauracích i hotelích? Ta nabídka byla pro mne tak výhodná, že jsem se ji zdráhala odmítnout. Jedinou brzdou byla skutečnost, že v onom cestování mi brání to, že nemám do čeho notebook vložit.

Tašky anebo batohy?

Rozhodla jsem se přeci jen nějakou tu tašku anebo batoh na notebook zakoupit. Dlouho jsem hledala a nemohla jsem najít to, co by mi vyhovovalo. Jsem hodně náročná. Mám ráda, když jsou věci dokonale promyšlené, praktické, nepřeplácané, ale přesto originální a stylové a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za velmi rozumnou cenu. Postupně jsem se od tašky na notebook upustila a začala hledat ten správný batoh na notebook. Přišel mi totiž v mnoha směrech výhodnější a praktičtější. Taky si myslím, že je bezpečnější. Ostatně já vždycky inklinovala spíše k batohům…

Batohy Everki

Tak dlouho jsem hledala, až jsem ho konečně našla. Batohy na notebooky Everki. Naprosto skvěle promyšlené batohy, které mají mnoho sektorů pro přehledné uspořádání. Vybrat si zde můžete hned z několika typů – lehký elegantní (ideální pro studenty), pro cestovatele, pro hráče (měl by odolat i velmi drsným podmínkám), a pak ten, který jsem si vybrala já…batoh s velkým prostorem. Už jej mám půl roku a jsem s ním nadmíru spokojena.

notebook, hodinky, myš
Stylové batohy na notebook