baby, baby foot, bed

Jak zkrášlit pokoj pro miminko? Doplňte jej třeba originálními dekoracemi

Domov a bydlení

Čekáte-li přírůstek do rodiny, nemine vás vybavování dětského pokoje. Kromě standardní výbavy, kterou představují skříně, přebalovací pult a postýlka, byste neměli zapomínat ani na dekorace do dětských pokojů.

Jak vybrat tu správnou dekoraci do dětského pokoje?

Výběr správné dekorace může být pro mnoho rodičů výzvou. Je důležité vybrat takovou dekoraci, která bude nejen krásná, ale také funkční a bezpečná pro dítě. Na co se, při jejím výběru, zaměřit? Tady je několik zajímavých tipů.

Bezpečnost – je důležité myslet na bezpečnost dítěte. Vyhněte se příliš malým předmětům, které by mohly skončit v dětských ústech, dbejte na to, aby byly dekorace pevně připevněny, aby nedošlo k jejich nebezpečnému pádu.

Materiál – vhodným materiálem je dřevo, které je přírodní a do místnosti vnáší příjemný pocit. Navíc neobsahuje žádné škodlivé látky, které by se mohly dostávat do ovzduší a mohly by být příčinou případných alergií.

Vhodné barvy – dětský pokoj by měl být veselý. Dekorace, které jej doplňují, by měly být ve světlých, ale jasných barevných tónech. Díky tomu přidáte do místnosti trochu barev.

Multifunkčnost – jestliže není dětský pokoj příliš velký, je ideální volbou dekorace, která je zároveň multifunkční. Může to být třeba zdobená závěsná polička nebo dekorativní box na dětské potřeby nebo hračky.

D-decor pravá volba pro vás

Originální dekorace do dětského pokoje nabízí portál d-decor.cz. Čekají zde na vás dětské dekorace, které promění pokoj v dětské království a veselý a inspirující prostor. Dekorace zde nabízené jsou vyrobeny pečlivě a s láskou. Těšit se můžete na hravé nástěnné dekorace, tematické cedulky nebo krásné dětské kufříky.

Dětskému pokoji dodají styl originální girlandy. Tak neváhejte, prohlédněte si bohatou nabídku a vytvořte svým dětem pokoj nabízející fantazii a pohodu.