Moderní obývací stěny za férové ​​ceny

Domov a bydlení

Zařizujete obývací pokoj a přemýšlíte nad tím, jaký nábytek do něj zvolit? Obývací stěny jsou vhodnou možností, kterou oceníte nejen z praktického ale i cenového hlediska.

Obývačkové sestavy patří mezi oblíbený sektorový nábytek. Vynikají nejen velkým úložným prostorem, ale také designem, který v obýváku vytvoří příjemnou atmosféru. Pokud tedy hledáte vhodný nábytek do vašeho obývacího pokoje, zkuste popřemýšlet o obývací sestavě.

Obývací stěny jsou odjakživa součástí většiny domácností. Zahrnovaly vše to, co obývací pokoj potřeboval – TV stolek, vitríny, skříňky, police. Dnes na trhu naleznete moderní obývací stěny, které se snadno ladí do různých interiérů. Mezi jejich výhody patří velký úložný prostor, příjemný vzhled a dostupná cena. Sestavy jsou cenově výhodnější než samostatný nábytek. Kromě toho si je v některých případech můžete vyskládat sami.

Velký úložný prostor

Obývací stěny jsou doplňkem, který místnosti dodá uspořádanost a ucelenost. Obsahují vše co sektorový nábytek avšak s jednou změnou – jsou vyrobeny v jednom designu. Většina obývacích stěn disponuje vitrínou, závěsnou policí, TV stolkem, skříňkou a policemi. Jsou uzpůsobeny pro televizní příslušenství, sklenice, dekorace, knihy a další doplňky.

Pokud jste nároční na design, je to v pořádku. Obývací stěny vynikají moderním designem, který se bude hodit do stylu každého obývacího pokoje. Ideální obývací stěna musí být praktická, prostorná a snadno udržovatelná. Pokud začnete vybírat obývací stěnu, zaměřte se na velikost obývacího pokoje, která bude hrát velkou roli.

Velký obývací pokoj si může dovolit prostornou obývací stěnu s více policemi a skříňkami. Do menšího obývacího pokoje zvolte menší obývací stěnu, která v prostoru nezabere mnoho místa. Jaký styl stěny zvolit? Moderní obývací stěny se skládají z několika polic, stolku popřípadě komody. Jsou vhodné i do menších bytů, kde nezaberou moc místa. Moderní obývací sestavy naleznete v různých barvách, nejčastěji v bílé, černé a klasické hnědé.

Bílá obývací stěna dokáže interiér rozjasnit a zesvětlit, zatímco černá obývací stěna dodá interiéru eleganci a celý prostor sjednotí. Obývací stěnu volte podle barvy podlahy. Pokud máte doma světlou podlahu, kontrastně k ní můžete přidat tmavou obývací stěnu.

Obývací stěna je moderní, vzdušná, snadno se kombinuje s detaily v obýváku, ale zejména je cenově dostupná. Pokud se proto rozhodnete pro tento nábytek, vězte, že budete s jeho koupí spokojeni.