Postit Sticky Note Yellow Key  - globenwein / Pixabay

3 tipy pro magnetické kostky – přicvakněte mapu, plakát nebo závěsy

Obchod a prodej

Na co se vám hodí magnetické kostky – silné neodymové magnety? Připnete jimi ubrus ke stolu, aby v průvanu neodlétl, přicvaknete plakáty ke zdi i ke sklu dveří, uspořádáte kabely a šňůry nebo třeba sestavíte do stavebnice. Podívejte se na 3 tipy pro využití kostkových magnetů.

Stejně jako magnetické kuličky, i z magnetických kostiček můžete sestavit různé 2D a 3D tvary. Magnetický hlavolam se nazývá UniCube – magnetické kostky slouží pro uvolnění mysli, relax, k procvičení prstů i kreativity.

Na co se neodymové kostky také hodí?

Přicvakněte dvě magnetické kostky k sobě přes závěsy

Mezi dva magnety – kostky o rozměru 5 až 7 mm secvakněte třeba závěsy nebo jinou bytovou galanterii či dekorace do bytu. Seženete je v pochromované úpravě nebo i ve zlatém provedení.

Připevněte na dveře plakáty

Jak na dveře připevnit plakát se svým idolem ze seriálu? Stačí, když na obě strany dveří nacvaknete magnety. Na čtyři rohy plakátu tedy budete potřebovat 8 magnetických kostiček.

Nacvakněte k magnetické tabuli nebo i ke stěně mapu

Cestujete? Umístěte si doma nebo v kanceláři na stěnu mapu a do ní třeba zaznamenávejte místa, která navštívíte. Ale na běžné stěně magnety nedrží. Můžete však na ni nalepit ocelové kotoučky, případně si pomocí magnetické barvy na stěně vytvořit skrytou magnetickou nástěnku.

Podívejte se na další tipy pro magnetické kostky

Přečtěte si také 9 tipů pro využití neodymových kvádrů a kostek. Dozvíte se, jak mít pořádek na pracovním stole, přicvaknout venku na zahradě ke stolu ubrus nebo jak mít po ruce během šroubování šroubky hezky po ruce.

Ať vám silné neodymové magnety dobře slouží!

Postit Sticky Note Yellow Key - globenwein / Pixabay
3 tipy pro magnetické kostky – přicvakněte mapu, plakát nebo závěsy