Vybírat venkovní bazény do země je úkol na celou zimu

Domov a bydlení

Ti, co si chtějí na příští letní sezónu pořídit zahradní bazén, si nejspíš myslí, že na rozmýšlení je ještě dost času. Samotné vyrobení a instalace bazénu skutečně zaberou zhruba měsíc až dva, podle aktuální vytíženosti firmy a počasí. Musíte si však připočítat ještě čas, který strávíte plánováním a vybíráním. Takže už můžete začít.

Aspoň budete mít čas vypátrat, která firma nabízí ty nejlevnější bazény do země, kde dělají bazény podle vašich představ, co se týče materiálu i tvaru a rozměrů.

O jiném bazénu než tom zapuštěném ani neuvažujte

Jiné bazény než zapuštěné se dnes instalují spíš zřídka. Žádný jiný typ totiž nenabídne tolik výhod. Venkovní bazény do země skvěle splynou s okolím, nenaruší vzhled pozemku. Jestliže naopak chcete, aby byl bazén výrazným prvkem, pořiďte vysoké zastřešení. O tom byste měli uvažovat každopádně. Prodlouží koupací sezónu, zabezpečí bazén proti pádu domácího mazlíčka nebo dítěte a usnadní vám úklid, protože do bazénu nebude padat tolik nečistot.

Zapuštěné bazény se dnes dají instalovat do každé zahrady, problémem není ani členitý terén, lze je umístit do svahu. Existují i malé bazény do země, takže menší zahrada není problém.

Čeká vás hodně rozhodování

Zapuštěné zahradní bazény za výhodnou cenu v ČR instaluje například společnost Rentmil. V nabídce toho má dost od luxusních bazénů po přelivové bazény. Hranaté, kulaté, oválné. Sami si zvolíte i barvu. Bazény jsou vyráběné z německého plastu Polystone P od firmy Röchling, který je odolný vůči mechanickému poškození, povětrnostním vlivům i UV záření. Přes všechny dobré vlastnosti jsou tyto bazény levnější než fóliové a sklolaminátové alternativy.

Na ceny a bližší informace se podívejte přímo na www.rentmil.cz. Ano, klidně hned teď, protože vězte, že výběr vám nějaký čas zabere.