Dřevostavby na klíč od Martinice Group

Domov a bydlení

Když nový dům, tak dřevostavbu. A když dřevostavbu, tak na klíč od Martinice Group. Z mnoha důvodů.

Jednou z hlavních výhod dřevostaveb je rychlá doba jejich výstavby. Hrubá stavba je v závislosti na technologii výroby otázkou několika týdnů, stěhovat se můžete do pár měsíců. V mnoha případech je možné stavět celoročně nezávisle na počasí. Náročný není ani samotný proces výstavby, v jehož rámci se jednotlivé části domu k sobě připojují jako skládačka. Dřevostavby si však pochvalují i jejich obyvatelé. Cení si příznivého mikroklimatu, útulné atmosféry i nízkých účtů za energie. Dřevostavby jsou totiž skvěle zateplené.

Materiály a technologie výroby

Kvalitu dřevostavby určují především kvalitní materiály v kombinaci s technologií výroby. Ty svým klientům nabízí společnost Martinice Group, která se již 25 let specializuje na moderní dřevostavby na klíč. Domy typové i prémiové stejně. Roubenky, lovecké chaty stejně jako domy navržené architektem. Z těch nejkvalitnějších materiálů zpracovávaných v moderním technickém zázemí a za použití nejmodernějších technologií garantujících přesnost na milimetry. Kvalitou svých staveb si je společnost tak jistá, že na konstrukční systém (krovy, stěny a vazníky) poskytuje nadstandardní pětadvacetiletou záruku.

Energetická nenáročnost

Další výhodou dřevostaveb od Martinice Group je jejich energetická nenáročnost. Nízkoenergetický standard už v základní variantě dřevostavby, u níž jsou použity materiály s nadstandardními tepelněizolačními vlastnostmi. Každý projekt je navíc do posledního momentu maximálně flexibilní. Technologicky realizovatelné změny zkrátka nejsou žádný problém.

Krovy a vazníky

Služeb společnosti Martinice Group můžete využít i při rekonstrukci domu stávajícího (nejenom dřevostavby). Společnost vyrábí i špičkové dřevěné krovy a vazníky. Stavbou domu navíc služby společnosti nekončí. Svým klientům nabízí i následný servis. Více informací najdete na odkazu rodinné domy dřevostavby.