light bulbs, ideas, inspiration

Opletené kabely dodají všem svítidlům příjemně domácký pocit

Domov a bydlení

Pohled na různé umělohmotné kabely, vinoucí se od různých domácích pomocníků, spotřebičů a svítidel není právě příjemný. Část z nich mohou uschovat různé ozdobné lišty a další pomůcky, ovšem spolehlivou sázkou na jistotu bude spíše řešení, které s jejich přítomností ani nepočítá.

Kabel k jakémukoliv spotřebiči je třeba brát jako jeho nedílnou součást a ne jako něco, co „jen“ slouží svému účelu a v případě potřeby se schová někde za komodu. Mnohdy to totiž ani nejde. Pokud tedy potřebujete pořídit do interiéru například vhodné svítidlo, měli byste se zaměřit i na tento detail.

Opletené kabely a jejich výhody

Opletené kabely se  zákazníkům líbí především kvůli své poutavosti a možnosti přizpůsobení na míru. Lze je vyrobit prakticky v jakékoliv barvě, takže skvěle zapadnou do libovolného interiéru (byť nejčastěji se používají tam, kde hraje prim retro nebo eklektický styl).

Navíc jejich použití není omezeno jen na nové výrobky – naopak. Aplikovat je lze i v rámci renovace již stávajících kusů. V ČR se na tento specifickým segment trhu zaměřuje společnost Bohemia-Design.com. Je to český výrobce textilních opletených kabelů, ale poptat u něj můžete i mnohé další doplňky a příslušenství pro svítidla. Stačí zadat poptávku a vše jednoduše seženete na jednom místě.

Rozzařte svůj dvůr či zahradu

Ovšem těmto odborníkům není cizí ani výroba exteriérových doplňků. Máte-li rádi pestrý výběr a rádi popouštíte uzdu své kreativitě, pak si tady určitě přijdete na své. Velmi oblíbené je kupříkladu práškové lakování – komaxit. Ve hře jsou totiž vždy jen kvalitní barvy, skladem ve všech základních barevných odstínech. A realizovat můžete jakoukoliv zakázku – klidně i v počtu jednoho jediného kusu. Více se dozvíte na stránkách Bohemia-Design.com.